PËR HERË TË PARË/ Kim Kardashian publikon foto me të 2 djemtë dhe tani duam edhe ne 2 djem - AlpeGossip
PËR HERË TË PARË/ Kim Kardashian publikon foto me të 2 djemtë dhe tani duam edhe ne 2 djem

PËR HERË TË PARË/ Kim Kardashian publikon foto me të 2 djemtë dhe tani duam edhe ne 2 djem

Kim Kardashian ndau në Instagram një foto të adhurueshme ku shfaqet vetë duke mbajtur në krahë beben 5-javëshe Psalm, teksa vëllai i tij i madh Saint i përkëdhel fytyrën.

“Djemtë e mi”, shkruan Kim-i duke e  shoqëruar me dy zemra.

 

Kjo është fotoja e tretë e Psalm-it që publikon Kim Kardashian.

Foton e parë e publikoi më 17 maj, duke zbuluar edhe emrin që kishin zgjedhur për të.

Një javë më parë, publikoi për herë të parë një portret të Psalm-it.