“THJESHT TË DUA”/ Kujt i shprehu dashurinë Flori Mumajesi (FOTO) – AlpeGossip
“THJESHT TË DUA”/ Kujt i shprehu dashurinë Flori Mumajesi (FOTO)

“THJESHT TË DUA”/ Kujt i shprehu dashurinë Flori Mumajesi (FOTO)

Flori Mumajesi mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun, këngët e të cilit janë kthyer të gjitha në hite, por edhe ndër më të komentuarit sidomos së fundmi pas mungesës së tij të gjatë në muzikë.

Ditën e djeshme Flori u rikthye në muzikë duke kompozuar këngën më të re të Shkurte Gashit dhe Brunos.

Tanimë kantautori i është rikthyer edhe rrjeteve sociale e përpos këngës së re të kompozuar, ai postoi edhe një foto që tërhoqi shumë vëmendjen.

“Thjesht të du”, shkruan Flori krah fotos ku shfaqet duke kënduar e që me siguri këtë deklaratë dashurie kantautori e kishte për muzikën.