“SA SHUMË KOHA KALON…”/ Dojna Mema shkruan fjalë të veçanta për të ëmën, por ja humori që bën në fund – AlpeGossip
“SA SHUMË KOHA KALON…”/ Dojna Mema shkruan fjalë të veçanta për të ëmën, por ja humori që bën në fund

“SA SHUMË KOHA KALON…”/ Dojna Mema shkruan fjalë të veçanta për të ëmën, por ja humori që bën në fund

Ndonëse Dojna e ka të vështirë t’i marrë ca përqafime të ëmës, nuk heziton t’ia thotë publikisht sa e rëndësishme është për të. Madje përtej çdo shoqërie mami do mbetet mikesha më e mirë për të, siç do duhej të ishte për çdo vajzë.

“Jeta nuk te jep nje manual, por nje mama. Sa me shume kohe kalon, aq me teper kuptoj qe ti do te jesh gjithmone shoqja me e mire qe kam.
P.s : E di qe me lexon nga account-i fake qe ke hapur ne insta. Ende se di se cili, por do ta gjej”, ka shkruar Dojna, duke zbuluar dhe se mami ka një adresë ashtu kot sa për të parë vajzën.
Një pyetje kemi ne, sa mama të tjera si mami Dojnës kemi këtu?/revistawho.com