U BË NËNË 21 VJEÇ/ Shikoni sa është rritur vajza e ish-Sofies së Çanit (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË 21 VJEÇ/ Shikoni sa është rritur vajza e ish-Sofies së Çanit (FOTO)

U BË NËNË 21 VJEÇ/ Shikoni sa është rritur vajza e ish-Sofies së Çanit (FOTO)

Në maj të këtij viti ish-Sofia e Arian Çanit, Andonia Dobi u bë nënë për herë të parë në moshën 21-vjeçare. Modelja i përkushtuar me kohë të plotë vogëlushes me të cilën poston shpeshherë foto.

Në fotot e fundit Andonia shfaqet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e cila është rritur shumë.

Modelja pak kohë më parë tregoi se do i rikthehet sërish modelingut, por në këtë periudhë do i përkushtohet vogëlushes së saj.