Ku i ke gishtat?! Xhesikën e akuzojnë për Photoshop, reagon këngëtarja: "I kam në..." (FOTO) - AlpeGossip
Ku i ke gishtat?! Xhesikën e akuzojnë për Photoshop, reagon këngëtarja: “I kam në…” (FOTO)

Ku i ke gishtat?! Xhesikën e akuzojnë për Photoshop, reagon këngëtarja: “I kam në…” (FOTO)

Xhesika Ndoja ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot e fundit të postuara në rrjete sociale, mjafton të kujtojmë foton duke pirë puro që u komentua shumë.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto me të brendshme ku shihet në kuzhinë me këmbën e vendosur sipër banakut.

Por syrit të fansave nuk u ka shpëtuar një detaj dhe e kanë akuzuar Xhesikën se ka përdorur fotoshop pasi nuk i duken gishtat e këmbëve.

Pas komenteve të shumta, këngëtarja ka reaguar me një postim në Instastory.

“Meqënëse ishit aq merak se ku i kam gishtat e këmbës. Është thjesht përthyerje e gishtave dhe jo fotoshop”, shkruan Xhesika.