“MU DUKE PERVERS”/ Tea ia thotë në sy Luizit – AlpeGossip
“MU DUKE PERVERS”/ Tea ia thotë në sy Luizit

“MU DUKE PERVERS”/ Tea ia thotë në sy Luizit

Tea e ka quajtur Luizin pervers, pas një fjalie që ky i fundit i ka thënë. Tea u shpreh se nuk e mban mend ekzaktësisht çfarë i ka thënë këngëtari, por nuk la pa ia thënë mendimin e saj.

‘Mu duke pervers’, Tea ia thotë në sy Luizit

Tea: Nuk e mbaj mend ça the, por mu duke shumë pervers

Luizi: Ça perversi thua! Unë isha në pishinë, ti ishe në këmbë dhe të thashë: Më fal, nga Përputhen je?

Tea: Jo ishte tjetër gjë

Luizi: U bëra pervers për herë të dytë?

Tea: Jo ishte gjë tjetër se mbaj mend

Luizi: Më paragjykove

Tea: Jo ishte fakt, unë ashtu e mora, si e the atë gjë pa më njohur