TAKOHEN PAS 20 VITESH/ Shoku i klasës së Ermalit sot është me famë ndërkombëtare – AlpeGossip
TAKOHEN PAS 20 VITESH/ Shoku i klasës së Ermalit sot është me famë ndërkombëtare

TAKOHEN PAS 20 VITESH/ Shoku i klasës së Ermalit sot është me famë ndërkombëtare

Producenti e aktori i filmit “2 gisht mjaltë” dhe  Ermal Mamaqi ka takuar  shokun e klasës pas 20 vitesh.

Ermali ka zbuluar se tenorin me famë ndërkombëtare, Saimir Pirgun e ka pasur shok klase.

Saimiri dhe Ermali janë takuar në dasmën e Gaz Pajës ku tenori dha një performancë mbreslënëse.

“Takim mbas 20 vitesh me shokun e klasës. I lumtur për suksesin tënd ndërkombëtar”, shkruan Ermali në fotot e postuara me Saimirin.