Kapet 29-vjeçari që po bënte seks me pelën – AlpeGossip
Kapet 29-vjeçari që po bënte seks me pelën

Kapet 29-vjeçari që po bënte seks me pelën

Një burrë i zhveshur është arrestuar pasi u kap duke kryer marrëdhënie seksuale me një poni miniaturë në mes të fushës në Oklahoma.

Tyler Joseph Schlosser u burgos mëngjesin e së mërkurës (1 gusht) pasi disa dëshmitarë e raportuan se po ‘luante’ me një poni pelë.

Para se të arrinte policia, dy dëshmitarë të tjerë filluan të filmonin incitentin. 29 vjeçari, që është punëtor shërbimesh ndaloi dhe po shkonte drejt tyre. Ai fajësoi meditimin që po bënte për veprimet e pasjelljeshme.

Ai u dërgua në burgun e Qarkut Rogers dhe mund të lirohet nëse paguan 50 mijë dollarë.