“BISHA E INSTAGRAMIT”/ Françeska Jaçe provokon nga makina,SEKSI DHE JOSHËSE (FOTO) – AlpeGossip
“BISHA E INSTAGRAMIT”/ Françeska Jaçe provokon nga makina,SEKSI DHE JOSHËSE (FOTO)

“BISHA E INSTAGRAMIT”/ Françeska Jaçe provokon nga makina,SEKSI DHE JOSHËSE (FOTO)

Françeska Jaçe ka kaluar disa ditë relaksi në Amsterdam.
Ajo është kthyer dhe më në formë se kurrë duke i dedikuar kohë familjes, por pa harruar të përshëndesë fansat e saj me postime sensuale.

Modelja ka ndarë një foto në makinë ku duket disi serioze.

Ajo ka nxjerrë në pah gjoksin e saj, teksa shfaqet mendueshëm. Kohët e fundit ish banorja e Big Brother nuk është përfolur për një lidhje të re dashurie.