Lori e zbulon për herë të parë: Vuaj nga ankthi, nuk më lë të… (FOTO) – AlpeGossip
Lori e zbulon për herë të parë: Vuaj nga ankthi, nuk më lë të… (FOTO)

Lori e zbulon për herë të parë: Vuaj nga ankthi, nuk më lë të… (FOTO)

Kur bëhet fjalë për blogere dhe fashionista të njohura që publikojnë miliona foto në Instagram, ajo që dimë për to është ajo që ato tregojnë.

Fotot e bukura veshjet e shtrenjta janë vetëm fasada. Megjithatë, përtej Instagramit, askush nuk është në dijeni të vështirësive që kanë personazhet e njohur. Lori Hoxha, ka vendosur të ndajë një fakt jo pak të rëndësishëm me ndjekësit në Snapchat.

“Një fakt i vogël: ankthi nuk më lë të fle”, ka shkruar ajo teksa ka postuar një selfie në ashensor të realizuar në orët e vona të natës.

Me sa duket, Lori paska probleme me gjumin që i shkaktohen nga ankthi. Shpresojmë mos të jetë diçka serioze për Lorin edhe pse e dimë që shpesh herë ka pasoja shumë të këqija.