“TËRBON RRJETIN”/ Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit (FOTO) – AlpeGossip
“TËRBON RRJETIN”/ Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit (FOTO)

“TËRBON RRJETIN”/ Oriola Marashi del me reçipeta në mes të Parisit (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër modelet më seksi të showbizit. Ajo ndodhet në Francë bashkë me disa prej miqëve të saj. Orila na la pa fjalë me ndryshimin drastik në “look” ku nga një brune u kthye në bjonde.

Oriola dallohet për tipin pa komplekse dhe fotot provokuese që realizon gjithmonë,të cilat kritikohen shpesh nga ndjekësit. Modelja ka postuar një foto ku shihet bashkë me fotografin Endrit Mertiri ajo që bie në sy janë reçipetat ngjyrë pink të Oriolës