I PREKU TË PASMET/ Modelja e njohur shpërthen në grushta ndaj moderatorit (VIDEO) – AlpeGossip
I PREKU TË PASMET/  Modelja e njohur shpërthen në grushta ndaj moderatorit (VIDEO)

I PREKU TË PASMET/ Modelja e njohur shpërthen në grushta ndaj moderatorit (VIDEO)

Teksa ai po demostronte se si aplikohet kremi i diellit në turp, modelja e njohur ka shpërthyer në grushta ndaj moderatorit të emisionit.

Bëhet fjalë për Rayssa Teixeiro Melo, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format bombastike.

Megjithëse e kishte paralajmëruar moderatorin të mos e prekte, ai i fërkoi të pasmet teksa e lyente me krem dhe kjo gjë e ka acaruar modelen, e cila e goditi para të gjithëve dhe tentoi të largohet nga studio, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.