“TË DUA SHUMË…”/ Dagz komunikon me Einxhelin në spital dhe ka 2 fjalë për Donaldin – AlpeGossip
“TË DUA SHUMË…”/ Dagz komunikon me Einxhelin në spital dhe ka 2 fjalë për Donaldin

“TË DUA SHUMË…”/ Dagz komunikon me Einxhelin në spital dhe ka 2 fjalë për Donaldin

Einxhel ka përfunduar me sukses ndërhyrjen kirurgjikale për shkak të një dëmtimi që pësoi në krahun e saj gjatë lojës që po bënte me Ilirin. Mbrëmjen e sotme ajo ka komunikuar me publikun dhe banorët përmes një lidhje live nga ambientet e spitalit.

Nuk ka munguar dhe një përshëndetje me Dagz, i cili ndodhej në studio dhe është shprehur tejet falenderues për banorët që u përkujdesën për Einxhel, ndërsa i thotë kësaj të fundit që e do shumë dhe se po e pret jashtë.

Në fund Dagz i dha një mesazh dhe Donaldit.

Pjesë nga biseda:

Dagz: Hey babe!
Einxhel: Më thanë që po të kishe qen ti në shtëpi s’do kishte ndodhur
Dagz: Sigurt
Einxhel: Do kishim qenë bashkë në ndonjë cep larg sporteve ekstreme
Dagz: Me siguri! Po du me fol edhe me shtëpinë, e keni parasysh sa i pafuqishëm jam ndjerë jashtë, është shumë e vështirë për mua që mendoja që isha brenda po s;kisha fuqi me i ndihmu, dua t’ju falenderoj që më bën të ndihem sikur isha brenda pa marrë parasysh dinamikat dhe luftën mes tyre për të fituar.
Einxhel: Ma vunë foton tënde aty ngjitur
Dagz: Normal mirë që si gjithmonë kur vjen puna te njerzillëku e tregojnë që janë njerëz të mirë faleminderit shumë. Ty të dua shumë bëhu e fortë edhe të pres jashtë!

Ndërsa Donaldit i tha: E kam thënë kur kam dalë jashtë që Donaldi më ka mua për tu kujdesur për Trixën dhe të njëjtën gjë prisja prej tij. E di që kam një vëlla aty brenda që do kujdesej për Einxhelin dhe faleminderit shumë.