Noizy postoi foton mes luksit, Blerim Destani e thumbon kështu…(FOTO) – AlpeGossip
Noizy postoi foton mes luksit, Blerim Destani e thumbon kështu…(FOTO)

Noizy postoi foton mes luksit, Blerim Destani e thumbon kështu…(FOTO)

Janë miq të mirë por nuk ngurojnë ta ngacmojnë njëri-tjetrin me komente në postimet e Instagramit.

Bënë publike sfidën e hapur se kush do të bënte trupin më të bukur dhe sikur të mos mbaronte me kaq Blerim Destani e ka ngacmuar përsëri Noizy-n.

Në një foto të postuar në Insta, Noizy është shfaqur mes luksit nga makina e tij teksa kafshon buzën dhe ka lënë një koment ngacmues për femrat.

“Ohhh bre ta hanksha vetllën”, shkruan Blerim Destani në komentin e tij duke shkaktuar të qeshura me komentin e tij në foton e postuar nga Noizy.