“KUR VJEN MAMA…”/ Bieta Sulo publikon foton “e ëmbël” me Kroin – AlpeGossip
“KUR VJEN MAMA…”/ Bieta Sulo publikon foton “e ëmbël” me Kroin

“KUR VJEN MAMA…”/ Bieta Sulo publikon foton “e ëmbël” me Kroin

Moderatorja Bieta Sulo ka publikuar para disa minutash  një foto mjaft të ëmbël  ku shihet bashkë me vogëlushin. Gjithashtu Kroi është rritur tani dhe ka një kërkesë përmamin.

Krah fotos moderatorja na tregon se çfarë e pret kur vete në shtëpi:”Kur vjen mama tek shtepia dhe do dalim direkt per te shkuar tek lodrat”