“SPEC I KUQ…”/ Kejvina “na vuri flakën” me videon seksi pa rroba – AlpeGossip
“SPEC I KUQ…”/ Kejvina “na vuri flakën” me videon seksi pa rroba

“SPEC I KUQ…”/ Kejvina “na vuri flakën” me videon seksi pa rroba

Kejvina Kthella po kalon disa ditë të mira në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po realizon disa nga projektet e saj si modele.

Me videon e fundit ajo duket aq seksi saqë me siguri kush do ta shohi do “çmendet” me format e trupit të saj dhe performancën joshëse me të brendshme.

“Speci i kuq edhe icik i mbushur 🤪🌶 @travelavi Thank you for making this dope video ☺️” shkruan  Kejvina dhe ajo vërtetë duket aq “përvëluese” sa një spec i kuq. ALPEgossip.al