“KAM ÇUNIN ME VËNË NË GJUMË”/ Elgiti ndan momentin më të ëmbël pranë Kridit (FOTO) – AlpeGossip
“KAM ÇUNIN ME VËNË NË GJUMË”/ Elgiti ndan momentin më të ëmbël pranë Kridit (FOTO)

“KAM ÇUNIN ME VËNË NË GJUMË”/ Elgiti ndan momentin më të ëmbël pranë Kridit (FOTO)

Me datë 4 qershor, Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Krid.

Si Klea, ashtu dhe Elgiti publikojnë shpesh në rrjete sociale momente pranë të voglit, i cili padyshim iu ka ndryshuar jetën. Vetëm së fundmi Elgiti ka treguar sa i kujdesshëm është ai me të birin.

Ai ka publikuar një foto në Instastory, në të cilën shihet duke mbajtur Kridin në krahë. “Se kam çunin me vënë në gjumë”, ka shkruar Elgiti krahas fotos.