SUPRIZA E RADHËS/ Kënga e Dua-s “One Kiss” shumë shpejt me videoklip (FOTO) – AlpeGossip
SUPRIZA E RADHËS/ Kënga e Dua-s “One Kiss” shumë shpejt me videoklip (FOTO)

SUPRIZA E RADHËS/ Kënga e Dua-s “One Kiss” shumë shpejt me videoklip (FOTO)

Dua Lipa në bashkëpunim me Dj Calvin Harris para disa ditësh kishin publikuar projektin e tyre të ri.

“One Kiss” tashmë është njëra nga këngët më të pëlqyera dhe është dëgjuar mbi 32 milionë herë në kanalin “Youtube”.

Kurse pas këtij suksesi tashmë ka filluar edhe xhirimi i videoklipit të këtij projekti. Ku prej xhirimeve Dua ka ndarë edhe një imazh të saj.

Ndryshe, shqiptarja Dua Lipa do të performoj në Kosovë në gusht të këtij viti.