KARANTIMI SJELL NDRYSHIME PËR JONIDËN/ Ndryshon LOOK: Dashuria është tek…flokët – AlpeGossip
KARANTIMI SJELL NDRYSHIME PËR JONIDËN/ Ndryshon LOOK: Dashuria është tek…flokët

KARANTIMI SJELL NDRYSHIME PËR JONIDËN/ Ndryshon LOOK: Dashuria është tek…flokët

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka vendosur që së fundmi të ndryshojë ‘look-un’ e saj.

Artistja ka ndarë një video ku shfaqet me flokët e stiluar ndryshe, duke shtuar se i pëlqen shumë ky model i ri i tyre.
“Dashuria është tek flokët”, ka shkruar Maliqi krah videos ku shfaqet mjaft e qeshur në makinë duke parë me vëmendje ndryshimin e fundit.
Edhe miqtë e Jonidës, njëjtë si ndjekësit kanë komentuar menjëherë dhe janë shprehur se këngëtares i shkon shumë kjo prerje flokësh.