ÇFARË I KA BËRË VETES/ Sulltanesha Hyrrem nuk njihet më nga operacionet – AlpeGossip
ÇFARË I KA BËRË VETES/ Sulltanesha Hyrrem nuk njihet më nga operacionet

ÇFARË I KA BËRË VETES/ Sulltanesha Hyrrem nuk njihet më nga operacionet

Aktorja turko-gjermane, Meryem Uzerli u bë shumë e famshme në vitin 2012 me rolin e saj si “Sulltanesha Hyrrem” në serialin shumë të ndjekur “Sulltani i madhërishëm”. Me karakterin e saj të fortë dhe bukurinë e veçantë, Hyrrem bëri për vete të gjithë teleshikuesit e mori shumë çmime.

Mirëpo sot aktorja 36-vjeçare nuk ka më sharmin e dikurshëm dhe shkak janë ndërhyrjet e shumta estetike që ka bërë.

Hyrrem thuajse nuk njihet nga ndryshimet që ka bërë në pamje dhe një ndër to është fryrja e buzëve dhe botoksi.

Së fundmi raportohet se aktorja ka pasur probleme me shëndetin dhe nuk ka mundur të marrë pjesë në disa evente të rëndësishme, madje as në premierën e filmit të saj të quajtur “Kovan”.