Paris Hilton me këngë për Shën Valentin! Shfaqet e zhveshur dhe e mbuluar me… (FOTO) – AlpeGossip
Paris Hilton me këngë për Shën Valentin! Shfaqet e zhveshur dhe e mbuluar me… (FOTO)

Paris Hilton me këngë për Shën Valentin! Shfaqet e zhveshur dhe e mbuluar me… (FOTO)

Paris Hilton do të vije shumë shpejtë me projektin e saj më të ri muzikor.
Këngëtarja dhe modelja ka zgjedhur pikërisht 14 shkurtin, ditën e të dashuruarve që ta promovoi këngën e saj të ri që mban titullin “Kam nevojë për ty”.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një imazhi të postuar në rrjetin social Instagram, teksa shfaqet e shtrirë komplet e zhveshur mbuluar nga trëndafilat, pamje kjo sikurse tek filmi “American Beauty”.

36 vjeçarja shfaqet me flokë onde të bardha e motivuar nga ikona e bukurisë Mariyn Monroe.
Ndryshe kënga e saj e fundit “Stars Are Blind” u lansua në vitin 2006.

Paris në vikend festoi ditëlindjen në Brazil bashkë me të fejuarin e saj Chris Zylka./