Ju kujtohet i dashuri “historik” i Genta Ismajlit? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet i dashuri “historik” i Genta Ismajlit? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

Ju kujtohet i dashuri “historik” i Genta Ismajlit? Ja çfarë ka ndodhur me të (FOTO)

Këngëtarja shumë e njohur për publikun, Genta Ismajli, gjithmonë ka ardhur në vëmendje të mediave për karrierën e saj muzikore, look-un, format tërheqëse, por edhe jetën e saj private. Disa kohë më parë ajo u përfol shumë pasi i dha fund lidhjes së saj 6 vjeçare me me muzikantin Milot Binjaku.

Megjithëse historia e tyre zgjati shumë vite, ata vendosën ti ndërprisnin marrëdhëniet dhe i dashuri historik i Gentës, prej disa kohësh është në një marrëdhënie të re me bukuroshen Vjosa Shehu.

Në majin e vitit të kaluar çifti vendosi të martohej dhe pak më pas Vjosa solli në jetë fëmijën e tyre të parë. Bashkëshortja e Milotit ndan shpeshherë me ndjekësit në ‘Instagram’ foto të ndryshme nga përditshmëria e tyre, ku i shohim tepër të lumtur krah njëri-tjetrit.