SHOKOHEN BANORËT E BIG BROTHER VIP/ Gjejnë Erjolën duke qarë me dënesë: Shikoj hije në shtëpi – AlpeGossip
SHOKOHEN BANORËT E BIG BROTHER VIP/ Gjejnë Erjolën duke qarë me dënesë: Shikoj hije në shtëpi

SHOKOHEN BANORËT E BIG BROTHER VIP/ Gjejnë Erjolën duke qarë me dënesë: Shikoj hije në shtëpi

Një situatë e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Big Brother. Banorët kanë gjetur Erjolën në sallon duke qarë me dënesë teksa ishte mbuluar me pudër. Erjola tha se dikush i bën keq duke e parë nga televizori pasi i ndodh gjithmonë diçka e keqe dhe shikon hije nëpër shtëpi.

“Natën shijoj hije nëpër shtëpi. Jam zgjuar me shenja në trup”, tha Erjola. Kjo i ka shokuar banorët të cilët e kanë nxjerrë në oborr dhe janë munduar ta qetësojnë.

“Ka njerëz që duan të më bëjnë keq, edhe gjatë spektaklit ndihesha sikur po mbytesha. Bëjnë keq njerëzit, edhe nga televizori dhe më ndikon, më mbush me energji”, u shpreh Erjola.