Fansi kujtoi se zbuloi doktorin ku ka bërë operacionet plastike/ Ana Lika e nxjerr bllof dhe tregon të vërtetën (FOTO) – AlpeGossip
Fansi kujtoi se zbuloi doktorin ku ka bërë operacionet plastike/ Ana Lika e nxjerr bllof dhe tregon të vërtetën (FOTO)

Fansi kujtoi se zbuloi doktorin ku ka bërë operacionet plastike/ Ana Lika e nxjerr bllof dhe tregon të vërtetën (FOTO)

Operacionet plastike janë një nga temat më të diskutuara në shoëbizz dhe të shumtë janë fansat që tentojnë të zbulojnë më shumë për Vip-at e famshëm.

Këtë herë ka qenë një fans i cili ka komentuar në një foto të Ana Likës duke i bërë tag doktorit të famshëm të Vip-ave, Skerdi Faria dhe duke cilësuar se ky i fundit ka bërë ndërhyrjet kirurgjikale tek aktorja.

“E pa mundur është zemra se hundën e kam bërë në shtet, buzët tek albina qëkshu lene me kaq”, shkruan Ana Lika në përgjigjen e saj publike.

Me siguri po qeshni! Dozat e ironisë së Anës me siguri janë funny.