HAP ARKIVAT NË DITË VETËIZOLIMI/ 9 vite më parë, si dukej Amarda Toska me balluke? (FOTO_ – AlpeGossip
HAP ARKIVAT NË DITË VETËIZOLIMI/ 9 vite më parë, si dukej Amarda Toska me balluke? (FOTO_

HAP ARKIVAT NË DITË VETËIZOLIMI/ 9 vite më parë, si dukej Amarda Toska me balluke? (FOTO_

Edhe bukuroshja e ekranit, Amarda Toska, ka hapur arkivat e saj në këto ditë vetizolimi. Ajo ka publikuar një foto të 9 viteve më parë, ku shfaqet me balluke. Ajo ruan po të njëjtat tipare dhe freski, ku përveç modelit të flokëve nuk ka ndryshuar shumë.

Kujtojmë se asokohe Ami ishte e angazhuar në rolin e moderatores në “Dancing with the stars”, ndërsa tani i është përkushtuar familjes dhe biznesit të saj.