”PËR PIKNIK ME SHOQEN”/ Anjeza Shahini dhe e bija kalojnë momente të ëmbla me njëra-tjetrën (FOTO) – AlpeGossip
”PËR PIKNIK ME SHOQEN”/ Anjeza Shahini dhe e bija kalojnë momente të ëmbla me njëra-tjetrën (FOTO)

”PËR PIKNIK ME SHOQEN”/ Anjeza Shahini dhe e bija kalojnë momente të ëmbla me njëra-tjetrën (FOTO)

Para shtatë muajsh këngëtarja shumë e dashur për publikun Anjeza Shahini, u bë nënë për herë të parë me një vajzë. Ajo dhe i shoqi, diplomati anglez Paul Edëard Conolly, i vendosën vajzës emrin Tori. Këngëtarja vazhdimisht poston fotografi dhe video të vogëlushes në profilin e saj të Instagramit.

Këtë të shtunë ajo ka organizuar një piknik me të bijën. Anjeza ka postuar në Instagram një foto ku shihet me Torin dhe ka shkruar: “Kur ke diellin në krahë, me shoqen time.”

Kujtojmë që Anjeza i mungon skenës që prej vitesh dhe u martua katër vite më parë me Paulin. Ajo është përqëndruar e tëra te vogëlushja e saj dhe duket se mëmësia po i shijon shumë.