“FJALË EMOCIONUESE”/ Fifi i kërkon publikisht bashkëpunim Ardit Gjebreas (VIDEO) – AlpeGossip
“FJALË EMOCIONUESE”/ Fifi i kërkon publikisht bashkëpunim Ardit Gjebreas (VIDEO)

“FJALË EMOCIONUESE”/ Fifi i kërkon publikisht bashkëpunim Ardit Gjebreas (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi ka publikuar një sekuencë nga ‘E diela Shqiptare’ ku këndoi krah Ardit Gjebreas dhe Mc Kreshës këngën e saj ‘Psikopatja ime’. Performanca e tyre mori shumë vëmendje pasi të tre kënduan të ulur në tokë dhe pa bazë muzikore pas një problemi teknik. Me shumë emocion Fifi ka zgjedhur ta komentojë me pak fjalë këtë performancë.

“Ardit Gjebrea, e nderuar që  e kam kënduar këngën bashke me ty. Je artisti im i preferuar. Publikisht të kërkoj një bashkëpunim dhe fus mik Mc Kreshën që të pranosh”,-shkruan Fifi ndër të tjera.

Këngëtarja e njohur dhe Mc Kresha zunë vendin e tretë në ‘Kënga Magjike’ me bashkëpunimin ‘Psikopatja ime’. Kënga është ndër më të kilikuarat nga publiku.