”ÇMENDET” FERO/ Plas me të shara në publik për Unikatilin, Noizyn dhe S4MM – AlpeGossip
”ÇMENDET” FERO/ Plas me të shara në publik për Unikatilin, Noizyn dhe S4MM

”ÇMENDET” FERO/ Plas me të shara në publik për Unikatilin, Noizyn dhe S4MM

Reperi i njohur Fero është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai poston vazhdimisht foto ose video nga më të ndryshmet por këtë herë padyshim që i ka çuditur të gjithë.

Tashmë është e ditur që Fero nuk ka marrëdhënie të mira me reperët shqiptarë dhe me videot e publikuara së fundmi në Instastoryn e tij ç’nuk thotë për to, kryesisht për Noizyn, Unikkatilin dhe S4MM. Videot janë realizuar teksa ai po ecte me makinë dhe në njërën prej tyre, ai e ka ndaluar makinën para një picerie duke thënë që aty punon Unikkatili.

Përsa i përket Noizyt dhe S4MM, Fero i ka ofenduar reperët me fjalë nga më të pistat të cilat mund t’i dëgjoni në videon më poshtë:

View this post on Instagram

Fero lun qoke me Noizy & S4MM 🤣 Tag dike me pa

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on