ME BIKINI NGJYRË ROZË/ Oriola shfaqet e mahnitshme me modelen austriake (FOTO) – AlpeGossip
ME BIKINI NGJYRË ROZË/ Oriola shfaqet e mahnitshme me modelen austriake (FOTO)

ME BIKINI NGJYRË ROZË/ Oriola shfaqet e mahnitshme me modelen austriake (FOTO)

Oriola Marashi ka publikuar një fotografi ku është me modelën e njohur austriake, Nadine Miranda

Bukuroshja shqiptare dhe ajo austriake kanë të veshur bikine ngjyrë rozë derisa pozojnë afër një ballkoni.

“Me mysafirën time Nadine Miranda në një fotosesion të bikineve me artistën Juxhin Kurti”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

Oriola ka qenë vazhdimisht aktive këtë verë me fotosesione, shumica e të cilave janë të bëra për firma të bikineve. /GazetaExpress/