Arratiset Iva Tiço/ Gazetarja nën shoqërinë e vajzave biznesmene të Tiranës (FOTO) – AlpeGossip
Arratiset Iva Tiço/ Gazetarja nën shoqërinë e vajzave biznesmene të Tiranës (FOTO)

Arratiset Iva Tiço/ Gazetarja nën shoqërinë e vajzave biznesmene të Tiranës (FOTO)

Prezantuesja dhe gazetarja Iva Tiço duket se ka arritur të gjejë pak kohë pushim, duke ikur larg prej punës drejt Balit në Indonezi.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Tiço shihet në krah të mikeshave të saj, biznesmeneve Marcela Lati (pronare e Geraldina Spossa) dhe Ornela Zholaj (pronare e një agjencie turistike).

Duket se vajzat po kalojnë mirë, duke na shtuar kureshtjen e postimit të më shumë fotove në rrjetet sociale.