DEDIKIMI EMOCIONUES/ Lori Hoxha ka dy fjalë për të ëmën: Uroj mos të më duhet të jetoj asnjë ditë pa ty – AlpeGossip
DEDIKIMI EMOCIONUES/ Lori Hoxha ka dy fjalë për të ëmën: Uroj mos të më duhet të jetoj asnjë ditë pa ty

DEDIKIMI EMOCIONUES/ Lori Hoxha ka dy fjalë për të ëmën: Uroj mos të më duhet të jetoj asnjë ditë pa ty

Me një foto mbështetur në supin e mamit, Lori Hoxha i ka uruar ditëlindjen Vjollca Hoxhës, presidentes së “Top Channel” që ka qëndruar larg rrjeteve sociale.

Megjithatë Lori ka treguar se ka një marrëdhënie të ngushtë me mamin pasi jeton me të dhe nuk ka hezituar të ndajë copëza momentesh të ndryshme nga udhëtimet dhe koha e vyer pranë saj

“Uroj mos të më duhet të jetoj asnjë ditë pa ty. Shpresoj që vitet në vazhdim të kenë rezervuar vetëm buzëqeshje për ty, që buzëqeshjen s’ja kurseve kurrë askujt. Je bekim për këdo që ka fatin të të ketë afër dhe frymëzuese për këdo që kërkon forcë të ringrihet. Gëzuar ditëlindjen ma, faleminderit për gjithçka”, ka shkruar Lori krah postimit të fundit.