Dashuria e cila nuk njeh kufij/ Albani nuk resht së treguari… (FOTO) – AlpeGossip
Dashuria e cila nuk njeh kufij/ Albani nuk resht së treguari… (FOTO)

Dashuria e cila nuk njeh kufij/ Albani nuk resht së treguari… (FOTO)

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të dashur për publikun, prej vitesh pjesë e skenës muzikore shqiptare, koncerte, pjesëmarrje në festivale, videoklipe shumë të klikuara dhe i komentuar shumë edhe për jetën personale.

Në postimin e fundit ka treguar se është shum i përkushtuar ndaj familjes dhe se e tregon hapur dashurin e tij ndaj vajzës së vogël.

 

Përgatiti: AlpeNews.al