E RRAHU E BËRI PËR SPITAL/ Kjo është modelja që i “TREGOI QEFIN” Baby G (FOTO ALBUM) – AlpeGossip
E RRAHU E BËRI PËR SPITAL/ Kjo është modelja që i “TREGOI QEFIN”  Baby G (FOTO ALBUM)

E RRAHU E BËRI PËR SPITAL/ Kjo është modelja që i “TREGOI QEFIN” Baby G (FOTO ALBUM)

Përfaqësoj  Kosovës dhe  u zgjodh Shoqëruesja e Parë në eventin e bukurisë Miss European Tourism 2014 që u mbajt në Rumuni.

Bleta Gashi është 23 vjeçe, dhe jeton e studion në Zvicër.

Së fundmi ajo u përfshi në një sherr me këngëtaren shqiptare Baby G duke e rrahur atë brutalisht.

AleNews.al ju sjell disa foto të bishës që sulmoi këngtaren./AlpeNews.al