STIL DHE SEKSI/ Deputetja shqiptare kapet mat në një klub nate (FOTO) – AlpeGossip
STIL DHE SEKSI/ Deputetja shqiptare kapet mat në një klub nate (FOTO)

STIL DHE SEKSI/ Deputetja shqiptare kapet mat në një klub nate (FOTO)

Donika Kadaj Bujupi është një ndër deputetet më të njohura të Kosovës.

Ajo është pjesë e partisë AAK.

Donika është dalluar për stilin e veçantë që ka.

Mirëpo gjatë mbrëmjes së djeshme është parë në njërin prej klubeve të famshëm të Prishtinës, duke u argëtuar me shoqërinë.

Pavarësisht moshës së saj, Donika di të shijojë edhe jetën e natës.