”S’KA TË SHËMTUAR POR TË VARFËR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”S’KA TË SHËMTUAR POR TË VARFËR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”S’KA TË SHËMTUAR POR TË VARFËR”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Kiara Tito ka publikuar në Instagramin e saj një video të shkëputur nga vlogu i saj ku ajo bënte makeup-in. Teksa shumë njerëz e kanë pëlqyer atë video të Kiarës, një ndjekëse ka patur një vërejtje.

Françeska Jaçe ka postuar një foto në Instagramin e saj ku duket shumë seksi teksa ha një luleshtrydhe. Shumë komentues janë mahnitur nga pamja e saj dhe për më tepër dikush ka gjetur dhe arsyen pse ajo është e bukur tani.

Lori Hoxha ka ndarë me ne një foto ku duket shumë afër dhe mund të dallohen tiparet e saj perfekte. Mesa duket një ndjekës mendon se merita është e doktorit… /AlpeGossip.al