ISH-YLLI I VICTORIA SECRET ANGEL/ Modelja 39 vjeçare tregon format perfekte (FOTO) – AlpeGossip
ISH-YLLI I VICTORIA SECRET ANGEL/ Modelja 39 vjeçare tregon format perfekte (FOTO)

ISH-YLLI I VICTORIA SECRET ANGEL/ Modelja 39 vjeçare tregon format perfekte (FOTO)

Ish ylli i Victoria Secret Angel, Gisele Bundchen po kalon disa momente relaksi në Costa Rica.

Ajo shfaqi figurën e saj në bikinet ngjyrë gri.

Modelja 39 vjeçare dukej mjaft në formë dhe aspak e frikësuar nga koronavirusi. (TemA)