E AKUZOI SE PËLQEN GOCAT E VOGLA/ Reperi shqiptar i kthehet keq fansit: Largohu nga... - AlpeGossip
E AKUZOI SE PËLQEN GOCAT E  VOGLA/ Reperi shqiptar i kthehet keq fansit: Largohu nga…

E AKUZOI SE PËLQEN GOCAT E VOGLA/ Reperi shqiptar i kthehet keq fansit: Largohu nga…

Reperi me origjinë shqiptare i hitit “My year”, Gashi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja kohët e fundit për suksesin e madh që po arrin me këngët e tij që po kthehen shumë shpejt në hite.

Gashi është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, ku publikon vazhdimit foto dhe video nga këngë e tij më të reja. Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shihet duke u përqafuar me një vajzë që ka veshur një uniformë shkolle.

Mirëpo, reagimet e fansave nuk kanë qenë të mira dhe shumë prej tyre e kanë akuzuar atë se pëlqen gocat nënmoshë. “Duket si një gocë nënmoshë. Më pëlqen muzika jote, por kjo në këtë foto duket si një gocë nënmoshë”, i ka shkruar një fansa, por Gashi nuk ka duruar dhe ka reaguar menjëherë.

 

“Në këtë video supozohej të aktronim sikur ishim në një shkollë private me uniforma. Më vjen keq nëse duket në një mënyrë tjetër, por në fund të ditës, unë nuk ‘e bëj’ në atë mënyrë”, i ka thënë Gashi duke e sharë në fund.