SI DUKET FATMA METHASANI BIONDE? Moderatorja i surprizon të gjithë me foton e fundit (FOTO) – AlpeGossip
SI DUKET FATMA METHASANI BIONDE? Moderatorja i surprizon të gjithë me foton e fundit (FOTO)

SI DUKET FATMA METHASANI BIONDE? Moderatorja i surprizon të gjithë me foton e fundit (FOTO)

Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Prej disa muajsh ajo dhe partneri i saj, Alfio Rrotani janë bërë prindër të një djali të vogël të quajtur, Noah.
Dyshja ka ndarë momentet më të ëmbla me ndjekësit e tyre, ndërsa Fatma së fundmi duket se ka vendosur të eksperimentojë paksa me ‘look-un’ e saj.
Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku shfaqet bionde dhe krah së cilës shkruan: “Ja si nuk do t’i shohim kurrë flokët e mia”.
Ndonëse Methasani duket shumë e ëmbël me këtë ‘look’, ajo ka treguar se nuk do ta ndryshonte asnjëherë ngjyrën e flokëve të saj për t’i kthyer ato në bionde.