DO T’JU DUHEN/ Ja disa ide se si të kombinoni çizmet me veshjen tuaj – AlpeGossip
DO T’JU DUHEN/ Ja disa ide se si të kombinoni çizmet me veshjen tuaj

DO T’JU DUHEN/ Ja disa ide se si të kombinoni çizmet me veshjen tuaj

Çizmet janë domosdoshmëri në dimër, dhe kjo është e kuptueshme kur shohin sesi është moti jashtë. Por si të dukeni gjithmonë me stil, edhe nëse ju nuk i pëlqeni shumë çizmet?

Që të mos përfundoni gjithmonë duke veshur çizme të zeza, dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa foto që tregojnë sesi mund të kombinoni çizmet e çdo lloj ngjyre me çdo lloj veshje.