MESAZHI I FORTË/ Bes Kallaku: Mos lejoni askënd të fusë hundët në lidhjen tuaj, e kalova në kurriz – AlpeGossip
MESAZHI I FORTË/ Bes Kallaku: Mos lejoni askënd të fusë hundët në lidhjen tuaj, e kalova në kurriz

MESAZHI I FORTË/ Bes Kallaku: Mos lejoni askënd të fusë hundët në lidhjen tuaj, e kalova në kurriz

Sot është një ditë e veçantë për Bes Kallakun, i cili është bërë baba për herë të dytë. Xhensila solli në jetë një djalë, të cilin çifti e pagëzuan me emrin Amen. Në të njëjtën ditë, Besi ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Eugena Aliun, një këngë ku secili gjen veten.

Me këtë rast Besi ka dhënë një mesazh të fortë duke treguar se e ka kaluar vetë këtë eksperiencë dhe këshillon që askush të mos lejojë dikë të ndërhyrjë në dashurinë në çift.

“Mos lejoni askend qe te futet brenda rrethit te dashurise tuaj apo lidhjes tuaj, askend qe te fusi hundet brenda lidhjes tuaj apo te te keshilloje, kushdo qofte ai/ajo, sado i afert te jete. Vec na ndikojne per keq. Krijoni nje rreth dashurie vetem me 2 duart e secilit prej ju dyve me Zotin ne qender. Sot ne kete dite timen te veçante, mendoj se po sjell nje projekt qe per mua eshte ma i veçanti dhe aq i vertete ku secili mund te gjeje veten. Nje projekt si asnjehere tjeter, me eksperienca te kaluara ne kurriz si çdokush tjeter prej jush/nesh! Uroj ta pelqeni dhe te gjeni veten. Zoti ju rujt!”, shkruan Besi.