FESTOJNË DITËLINDJEN NË NJË DITË/ Ledri dhe 2PO2 kanë më shumë se një të përbashkët (FOTO) – AlpeGossip
FESTOJNË DITËLINDJEN NË NJË DITË/ Ledri dhe 2PO2 kanë më shumë se një të përbashkët (FOTO)

FESTOJNË DITËLINDJEN NË NJË DITË/ Ledri dhe 2PO2 kanë më shumë se një të përbashkët (FOTO)

Ditëlindjet e VIP-ave shqiptarë në muajin korrik nuk kanë fund, çdo ditë shohim nga një vip ose më shumë që feston ditëlindjen në këtë muaj.

Por ditën e sotme festojnë dy reperat shumë të dashur për publikun Ledri Vula dhe 2PO2. 

Dicka tjetër që i bashkon këta dy këngëtarë nuk  është vetëm data 10 korrik por edhe shenja e horoskopit, të dy ata janë”Gaforre”.

Por cilat janë karakteristikat e shenjës së gaforres mashkull që i karakterizon këta dy VIP-a? 

Një gaforre mashkull fare mirë mund ta parafrazosh si ekspertine  heshtjes. Ky mashkull nuk ёshtё aspak llafazan dhe as i hallakatur.Meshkujt e Gaforres nuk i besojnё kurrё njё tё panjohuri dhe ka disa gjёra qё edhe miqtё e tyre mё tё ngushtё nuk i dinё akoma.Duhet njё kohё e gjatё dhe shumё durim qё tё arrini ta njihni mirё atё.

Ledri Vula sot mbush plot 34-vjeç. Këngëtari ka postuar një status në Instagram ku shkruan :

Deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010.

Por deri më tani Sara Hoxha nuk ka reaguar për ditëlindjen e të dashurit të saj dhe personi më i dashur për të e ka uruar me një foto, nëna e tij. 

2PO2 ose Besniku feston sot 42-vjetorin. Këngëtari nuk ka reaguar dhe nuk ka postuar asnjë urim nga miqtë, të afërmit apo dhe nga fansat. /Alpe.Gossip

View this post on Instagram

👋

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on