ÇFARË NDODHI? “Armëpushimi” zgjat pak në shtëpinë e Big Brother! Plas sherri mes Donaldit dhe Ilirit – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? “Armëpushimi” zgjat pak në shtëpinë e Big Brother! Plas sherri mes Donaldit dhe Ilirit

ÇFARË NDODHI? “Armëpushimi” zgjat pak në shtëpinë e Big Brother! Plas sherri mes Donaldit dhe Ilirit

Donaldi dhe Iliri i janë rikthyer sërish debateve. Teksa kanë qenë duke ngrënë drekë ata janë ngacmuar sërish për situatën e krijuar disa ditë më parë.

Arsyeja e ‘sherrit’, është krahasuar më stërvitjen që banorët kanë pasur sot me disa instrukturë profesionistë.

Iliri i ka thënë Donaldit, se sërish sot, ai nuk tregoi respekt ndaj tyre, ashtu siç nuk tregoi ndaj tij disa ditë më parë.

Donaldi është shprehur se bën çfarë të dojë dhe gjithmonë kënaqet shumë. Kjo situatë është qetësuar nga Monika.