E BUKUR EDHE ME STIL/ Ja si të krijoni një çantë shportë me revistat e vjetra (VIDEO) – AlpeGossip
E BUKUR EDHE ME STIL/ Ja si të krijoni një çantë shportë me revistat e vjetra (VIDEO)

E BUKUR EDHE ME STIL/ Ja si të krijoni një çantë shportë me revistat e vjetra (VIDEO)

Një çantë ideale për verë dhe shumë e këndshme.
Çantat shportë janë shumë në modë këtë sezon nga ato të kashtës, lëkurës dhe materiale të tjera. Ajo mbahet shumë bukur si me pushime dhe në qytete dhe kombinon thuajse më pjesën më të madhe të gardërobës tuaj. Nuk keni mundësi të blini një çantë të tillë? Mos u shqetësoni. Mësoni në videon e mëposhtme të gjithë mënyrën si të krijoni vetë këtë çantë dhe për më tepër pas asnjë lloj kosto.

Askush nuk do ta besoj që kjo çantë është krijuar nga revistat e vjetra. Ajo do të duket shumë e bukur dhe shik.