Plasi sherri! Motra e Encës i kundërpërgjigjet gazetares: “Pjeshkën e vyshkur do ta… - AlpeGossip
Plasi sherri! Motra e Encës i kundërpërgjigjet gazetares: “Pjeshkën e vyshkur do ta…

Plasi sherri! Motra e Encës i kundërpërgjigjet gazetares: “Pjeshkën e vyshkur do ta…

Ka mjaftuar një foto në Instagram, ku thoshte se gjatë seksit thërriste emrin e saj, që Enca të pushtonte rrjetet sociale.
Postimi i Encës nuk ka kaluar pa u komentuar edhe nga gazetarja Dasara Karaiskaj, e cila në njërën prej puntatave të emisionit të saj radiofonik në “MCN Radio”e ka ironizuar këngëtaren shqiptare.

Desara deklaroi se:

Enca ka bërë një deklaratë që i ka çuditur të gjithë. ‘Gjatë seksit unë thërras emrin tim’ thotë Enca. Pra, e keni parasysh atë mikun mashkullor i themi ‘Genci’, tani asaj mikeshës femërore nuk do t’i themi më ‘pjeshka’, por do t’i themi ‘Enca’. Por duhet të jetë e kolme ajo, e kështu, buçko domethënë që ta thërrasim ‘Enca’. Ka nxjerrë në Instastory pa pikën e turpit ‘Pussy so good’, që në shqip do të thotë ‘Pjeshka është shumë e mirë.”

Por, motra e Encës në një Insta Story ka reaguar menjëherë dhe nuk ia ka përtuar.

Ajo shkruan:

Ndërsa kur pjeshka të vyshket, do ta thërrasim Dasara”

Nuk dihet nëse Dasara do ta lërë me kaq