ME BIKINI DUKE LËPIRË AKULLORE/ Trejsi Sejdini çmend amerikanët në Long Island (FOTOT) – AlpeGossip
ME BIKINI DUKE LËPIRË AKULLORE/ Trejsi Sejdini çmend amerikanët në Long Island (FOTOT)

ME BIKINI DUKE LËPIRË AKULLORE/ Trejsi Sejdini çmend amerikanët në Long Island (FOTOT)

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, dhe shpesh herë publikon foto seksi që “çmendin” gjithë dynjanë.

Miss Universe Albania 2018, jeton në Amerikë ku ushtron dhe profesionin e saj si modele. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në Instagram, teksa ndodhet me pushime në Long Ajlend, Nju Jork.

Kjo vajzë di si t’i shijojë pushimet. “E dehur nga plazhi”, shkruan në një prej postimeve.

View this post on Instagram

beach hair don’t care 💁🏼‍♀️

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

View this post on Instagram

high by the beach 🏖

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on