Moda e re e VIP-eve: "Të mbulojmë të dashurin"! Njihuni me të gjithë "misteriozët" e tyre (FOTO) - AlpeGossip
Moda e re e VIP-eve: “Të mbulojmë të dashurin”! Njihuni me të gjithë “misteriozët” e tyre (FOTO)

Moda e re e VIP-eve: “Të mbulojmë të dashurin”! Njihuni me të gjithë “misteriozët” e tyre (FOTO)

Vajzave të showbizit i pëlqen të jenë në qendër të vëmendjes dhe këtë gjë dinë ta bëjnë mirë. Tashmë duket sikur ka dalë në modë që të mbash të fshehur të dashurin, dhe këtë e shohim shpesh në fotot që ato postojnë ku ja mbulojnë fytyrën.

Duket sikur thonë: “Po të them vetëm që jam e lidhur po s’ta tregoj me kë

Ajo që të bie në sy gjatë gjithë kësaj historie është se “koka” e të dashurve të vajzave të showbizit ka formën e një “zemre”, ose ndonjë simboli tjetër me puthje. Jo vetëm kaq, ka dhe nga ato që i postojnë vetëm dorën.

Për më tepër po ju njohim dhe një herë me misteriozët e VIP-eve.

Marina Fara dhe i dashuri i saj

Adelina Tahiri

Roza Lati dhe i dashuri i saj

Fjolla Morina dhe i dashuri i saj

Ajsi Xhaxhaj me të dashurin

Armela Hyseni dhe i dashuri i saj

Kristin Prenga dhe i dashuri

Përgatiti AlpeNews.al