MODELJA DOLI ZBULUAR/ Askush nuk e kishte mendjen të shihte koleksionin e ri (FOTO) – AlpeGossip
MODELJA DOLI ZBULUAR/ Askush nuk e kishte mendjen të shihte koleksionin e ri (FOTO)

MODELJA DOLI ZBULUAR/ Askush nuk e kishte mendjen të shihte koleksionin e ri (FOTO)

Modelja Kaia Gerber ka lënë pa fjalë në sfilatën e saj të fundit në Javën e Modës në Paris. Modelja 18 vjeçare kaloi në pasarelë me një kostum të zi dhe poshtë mbante nëj këmisë transparete.

Për këtë veshje reçipetat tepronin. Në parakalimin e saj ajo nuk i la shumë vend imagjinatës, pasi kamerat fiksuan pjesët e saj intime të dilnin në shesh. Me këtë detaj të zbuluar ajo ka bërë që për pak çaste të largohet vëmenjda nga prezantimi i koleksionit të ri Vjeshtë –Verë 2020.

Kaia është vajza e super modeles Cindy Crawford.