“ÇMENDET RUDINA”/ Aktorja “TERBOHET hip mbi MAKINË” dhe…(FOTO) – AlpeGossip
“ÇMENDET RUDINA”/ Aktorja “TERBOHET hip mbi MAKINË” dhe…(FOTO)

“ÇMENDET RUDINA”/ Aktorja “TERBOHET hip mbi MAKINË” dhe…(FOTO)

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, erdhi së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të pjesmarrjes së saj në emisioni “Në Kurthin e Piter Pan”. Prej dy vitesh, Rudina është nënë e vogëlushes Viktoria, mirëpo ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në Instagram, aktorja na ka treguar  një anë tjeter pikërisht të fotove.

E ulur lart në një makinë, e veshur me një fustan të bardhë duket shumë sensuale dhe tërheqse.

Përgatiti: AlpeNews.al