Për të bërë një FOTO Çiljeta rrezikon “kokën”: Dhe një çikë, mirë nuk i rash… (VIDEO) – AlpeGossip
Për të bërë një FOTO Çiljeta rrezikon “kokën”: Dhe një çikë, mirë nuk i rash… (VIDEO)

Për të bërë një FOTO Çiljeta rrezikon “kokën”: Dhe një çikë, mirë nuk i rash… (VIDEO)

Të gjithë, por më tepër vajzat, përpiqemi maksimalisht për të bërë fotografi të mira dhe për të dalë sa më bukur. Rrotullohu sa andej e këndej, kthei flokët majtas apo djathtas e kështu duke lëvizur në 100 pozicione derisa të gjesh këndin e duhur.

E njëjta gjë ka ndodhur dhe me Çiljetën sot. Ajo ka postuar një video në Instagram ku tregon se duke u përpjekur për të bërë një foto të mirë për pak sa nuk i ra murit me kokë.

“Mir qe si rash murit me kok per icik 🤕😂😂😂👩🏼 #blond🐣@cihanalarslann 🙏🏽”, shkruan Çiljeta krah videos.

/AlpeNews.al/