Kush është veshur më bukur këtë javë? Nga Lori tek Jonida, ja të famshmet shqiptare më me stil (FOTO) – AlpeGossip
Kush është veshur më bukur këtë javë? Nga Lori tek Jonida, ja të famshmet shqiptare më me stil (FOTO)

Kush është veshur më bukur këtë javë? Nga Lori tek Jonida, ja të famshmet shqiptare më me stil (FOTO)

Të jesh një personazh i famshëm televiziv ose blogere mode, do të thotë të investosh, për të pasur një imazh të mirë në sytë e teleshikuesve ose fansave.

Për këtë kujdesen shumë mirë të famshmet, blogeret dhe personazhet televizive që përcjellin imazhin e tyre falë medias. Ne si çdo javë po ju sjellim disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare.